Jesteśmy Twoim partnerem
nie tylko w interesach.

Dowiedz się więcej

Paweł Bębenek i Giovanni Ferretti
Założyciele Kancelarii

Kancelaria prawna i doradztwa podatkowego “Ferretti Bębenek” zrodziła się ze spotkania dwóch zapalonych zawodowców, którzy, pomimo młodego wieku, zgromadzili bogate doświadczenie przede wszystkim w zakresie internacjonalizacji małych i średnich przedsiębiorstw. W ostatnich latach światowy kryzys gospodarczy i finansowy w coraz większym stopniu wydobywa na światło dzienne zasadniczy problem konieczności odzyskania, zabezpieczenia i zapewnienia klasycznego “stosunku zaufania” pomiędzy przedstawicielem zawodu (adwokatem, radcą prawnym, doradcą strategicznym) a Klientem.

Czytaj więcej...

Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Ferretti Bębenek i Partnerzy ma przyjemność poinformować o nawiązaniu we Włoszech współpracy strategicznej ze Studio Professionale D’Eramo-Sajeva z siedzibą w Pescarze.

Współpraca ze Studio D’Eramo-Sajeva jest odpowiedzią na potrzeby MSP aktywnych na rynku międzynarodowym, które wymagają wsparcia najwyższej klasy profesjonalistów zarówno na poziomie lokalnym, jak i transgranicznym.

Mocną stroną Studio D’Eramo-Sajeva jest specjalistyczne doradztwo w zakresie Corporate Finance, Corporate Tax & Distressed Assets, a także pełna obsługa związana z kwestiami podatkowymi na poziomie transgranicznym, łącznie z reprezentacją przed “Centro Operativo dell’AdE di Pescara” – jedynym organem we Włoszech specjalizującym się w powyższych zagadnieniach.

Dział podatkowy

Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, nasz zespół licencjonowanych doradców podatkowych, świadczy kompleksowe usługi dla podmiotów krajowych i zagranicznych, uwzględniając specyfikę poszczególnych sektorów działalności gospodarczej.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Pomagamy w bezpiecznym, ale i optymalnym rozliczaniu podatków.

Dział prawny

Dzięki doświadczeniu i wiedzy specjalistów, z którymi współpracujemy, dział prawny naszej firmy jest w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi odpowiadające na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Firma jest silnie skoncentrowana na międzynarodowym aspekcie swojej działalności, oferując pomoc i chroniąc interesy klientów w Polsce, we Włoszech, jak również w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz w głównych jurysdykcjach państw spoza Unii Europejskiej.

Kompleksowa obsługa

Aby zrealizować potrzeby wyrażone przez naszych Klientów, chcących zwrócić się do zespołu profesjonalistów, którzy byliby w stanie udostępnić swoją specjalistyczną wiedzę we wszystkich dziedzinach związanych z pomocą w internacjonalizacji przedsiębiorstwa, w tej części przedstawiamy usługi doradztwa strategicznego, operacyjnego i logistycznego dla MŚP, które chcą działać na rynkach zagranicznych.

Kontakt

Plac J.H. Dąbrowskiego 1
PL 00-057 Warszawa
Tel/Fax: +48 22 333 71 17
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.